ProLetak.cz – návrh letáků on-line, tisk letáků, grafické práce.

VÝROBA LETÁKŮ PROFESIONÁLNĚ

Tisk letáků Návrh letáků

Kdo jsme?

karla tomas jana pavel
Karla – zakázky Tomáš – grafik Jana – grafik Pavel – marketing

Jsme skupina grafiků. Každý z nás má několik let zkušeností  s návrhy grafik pro zajímavé klienty.  S naší prací se potkáváte denně ve schránkách, časopisech, billboardech, na webu.

Celé to začalo tak, že se na nás obraceli naši kamarádi, kteří mají svoje malá podnikání, abychom jim pomohli tu s letákem, tu s vizitkou, tu s webem. Kolem této myšlenky vznikl celý tento projekt, chtěli jsme vytvořit místo, kam by si mohl přijít PRO LETÁK kdokoliv, aby si mohl jeho zadání vyřešit kompletně on-line, jednoduduše a za nízkou cenu, bez prostředníků s provizí.

Proč vznikají amatérské letáky?

Návrh letáku od běžné reklamní agentury začíná na cenách od 1500 Kč. K tomu náklady na tisk. To je ale přece strašně moc! Která kadeřnice, kosmetička, zednická firma, optika nebo květinářství si tohle dnes dovolí? Odpověď zní – skoro žádná. A pak vznikají ty strašné letáky, o kterých už jsme mluvili.

Jak je tedy možné, že reklamní agentury, plné copywriterů, designérů a projektových manažerů přežívají? Je to jen díky velkým firmám, kterým se podobné náklady ztratí v rozpočtech. A právě na ty reklamní agentury míří. Jenže kdo udělá leták pro živnostníka nebo menší firmu? Dnes už odpověď znáte – www.proletak.cz